bonie elewacyjne

Bonie sztukateria

Jako producent sztukaterii z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujemy eleganckie i trwałe bonie elewacyjne. Nasze wyroby wykonane są z solidnej odmiany styropianu, która nie tylko wspaniale się prezentuje, ale także wykazuje wysoką odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy listwy, które swobodnie zastosujesz na:

  • narożnikach ścian,
  • cokołach,
  • filarach,
  • całej elewacji.

Ten oryginalny i niezwykle dekoracyjny element architektoniczny pozwoli Ci podkreślić układ kamieni lub wgłębienia w tynku. Zastosowanie boni elewacyjnych sprawia, że budynek zyskuje wyrazisty charakter lub staje się dyskretnie elegancki. Sztukateria zewnętrza, której jesteśmy producentem, dostępna jest w wielu ciekawych wzorach odpowiednich zarówno do nowoczesnych, jak i zabytkowych konstrukcji. Możesz również zlecić nam wykonanie dowolnego detalu ozdobnego, który gotowy będzie w nie więcej niż 14 dni. Zaprojektujemy i wytworzymy dekoracje o każdym wzorze i wymiarze w dowolnej skali.

Nasze stylowe bonie elewacyjne wykonywane są na specjalnym trzpieniu styropianowym. Z tymi produktami zyskujesz gwarancję łatwego montażu oraz tego, że sztukateria utrzyma się na miejscu. Pokryte masą żywiczo-krzemieniową detale elewacyjne z łatwością pomalujesz farbą. Producent CPPartner zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty!