Sztukateria

Jeśli myślisz o odświeżeniu wyglądu swojego domu, styropianowa sztukateria elewacyjna z pewnością okaże się najlepszym możliwym rozwiązaniem. Estetyczne zdobienia (takie jak bonie czy pilastry) dodadzą całemu budynkowi prestiżu. Są przy tym bardzo łatwe w montażu i wytrzymałe – to dekoracja, którą warto wziąć pod uwagę.

W jakich przypadkach sztukateria sprawdzi się najlepiej?

Umieszczanie różnorakich elementów dekoracyjnych na ścianach swojego domu jest niezwykłym trendem, który pojawił się w architekturze jeszcze w czasach renesansu i baroku. Sztukateria to rozwiązanie estetyczne i wysmakowane – może nie tylko w łatwy sposób odświeżyć wygląd budynku, ale też wyróżnić go na tle innych poprzez całkowite zerwanie z surowością fasady. Bonie, pilastry i inne elementy elewacji to sprawdzony sposób na to, by mogła ona prezentować się znacznie ciekawiej i efektowniej.

Wyjątkowa i pełna estetycznych detali sztukateria, którą przygotowujemy dla klientów z Poznania, całej Wielkopolski i reszty kraju, charakteryzuje się wysoką kompatybilnością z najpopularniejszymi stylami architektonicznymi. Nowoczesne polskie domy często nawiązują bowiem do motywów klasycznych i tradycyjnych, do których bogate i zróżnicowane zdobienia pasują doskonale. Zworniki, bonie czy pilastry świetnie wyglądają chociażby w towarzystwie kolumn, łuków czy lukarn dachowych.

Okażą się ciekawym wyborem także w przypadku rozwiązań minimalistycznych – zdobienia pomogą bowiem w przełamaniu nadmiernej prostoty zastosowanych kształtów geometrycznych. Sztukateria tworzona przez nas na terenie Wielkopolski na czele z Poznaniem jest w praktyce bardzo uniwersalna i ma bardzo szerokie zastosowanie.

Sztukateria z najwyższej jakości materiałów

Dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas zdobienia charakteryzowały się doskonałą jakością wykonania oraz ponadprzeciętną trwałością. Bonie (tak jak każda inna sztukateria elewacyjna) powstają z troską o detale, dzięki czemu gotowy produkt może świetnie wyglądać i być wytrzymały. Nasze zdobienia styropianowe są odporne na wiele negatywnych czynników: warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, a nawet na uszkodzenia stricte mechaniczne.

Cppartner – producent sztukaterii, boni i innych elementów elewacji

Jesteśmy renomowanym producentem wszelkiego rodzaju zdobień elewacyjnych z estetycznymi boniami na czele. Z wielką chęcią przygotujemy dla Ciebie wyroby dopasowane do Twojego domu znjdującego się w Poznaniu, Wielkopolsce lub całym kraju. Gwarantujemy przy tym prosty i intuicyjny proces montażu, a także trwałość sięgającą nawet kilkunastu lat. Skorzystaj z naszych usług!