gzymsy elewacyjne

Oferujemy solidne i efektowne gzymsy zewnętrzne, dzięki którym Twoja elewacja będzie prezentować się nieskazitelnie. Nasze produkty powstają koło Poznania, jednak dzięki dobrze rozwiniętej dystrybucji dostarczamy terminowo asortyment w najdalsze zakątki Polski – do Chrzanowa, Opola i innych miast. W tej kategorii znajdziesz sztukaterię o wielu rozmaitych wzorach i rozmiarach. A jeśli szukasz innej dekoracji na elewację, napisz do nas, a my stworzymy dla Ciebie perfekcyjny architektoniczny detal w dowolnej ilości.

Gzymsy na elewacje

Wykonane z wytrzymałego styropianu produkty wspaniale sprawdzą się jako ozdoba:

  • pod parapetami,
  • nad oknami,
  • przy dolnej lub górnej krawędzi ściany.

Jeśli szukasz zewnętrznych gzymsów elewacyjnych, które będą lekkie, trwałe i proste w montażu – w tej kategorii znajdziesz odpowiednie produkty w wielu wariantach. Proponujemy zarówno bogatsze wzorniczo dekoracje, jak i minimalistyczne, lecz równie eleganckie formy. Naszymi klientami są przedsiębiorcy i osoby prywatne z całego kraju, w tym z Chrzanowa i innych miejscowości województwa małopolskiego. Każdego dnia dostarczamy do nich piękne gzymsy fasadowe i inne elementy elewacyjne dostępne w ofercie CPPPartner.

Nasze wyroby mocowane są na specjalnym styropianowym trzpieniu, który nie tylko ułatwia aplikację detali, ale także sprawia, że zewnętrzne gzymsy elewacyjne pozostaje na miejscu. Nowoczesna powłoka żywiczo-krzemieniowa, jaką pokrywamy produkty (m.in. gzymsy), umożliwia pomalowanie ich dowolną farbą fasadową dostosowaną do elewacji. Wybierz sztukaterię od CPPartner i ciesz się solidnym polskim wyrobem idealnie dopasowanym do stylu budynku. Gwarantujemy dobre ceny!

Elewacja – gzymsy – dekoracja zewnętrzna


W każdym budynku aranżacja wnętrza ma niezwykle istotne znaczenie. Dekoracje i umeblowanie bez wątpienia podkreślają charakter danego obiektu. Nie należy jednak zapominać o elementach fasadowych, które jako pierwsze zwracają uwagę gości. Zewnętrzne gzymsy fasadowe na elewacje to wspaniałe rozwiązanie podkreślające atrybuty budynku. Są doskonałą imitacją klasycznych dekoracji przygotowywanych z gipsu. Ponadto, oprócz funkcji dekoracyjnej, chronią mury budynków. Dekory tego typu zamontowane nad oknami i drzwiami zabezpieczają je przed spływającą z góry wodą.

Nie masz możliwości, by samodzielnie przetransportować gzymsy elewacyjne? Dostarczymy je do Chrzanowa, Warszawy, Gniezna i innych miast – oferujemy dowóz na terenie całej Polski!