gzymsy elewacyjne

GZYMSY ELEWACYJNE

Oferujemy solidne i efektowne gzymsy zewnętrzne, dzięki którym Twoja elewacja będzie prezentować się nieskazitelnie. Nasze produkty powstają koło Poznania, jednak dzięki dobrze rozwiniętej dystrybucji dostarczamy terminowo asortyment w najdalsze zakątki Polski – do Chrzanowa, Opola i innych miast. W tej kategorii znajdziesz sztukaterię o wielu rozmaitych wzorach i rozmiarach. A jeśli szukasz innej dekoracji na elewację, napisz do nas, a my stworzymy dla Ciebie perfekcyjny architektoniczny detal w dowolnej ilości.

Wykonane z wytrzymałego styropianu produkty wspaniale sprawdzą się jako ozdoba:

  • pod parapetami,
  • nad oknami,
  • przy dolnej lub górnej krawędzi ściany.

Jeśli szukasz zewnętrznych gzymsów, które będą lekkie, trwałe i proste w montażu – w tej kategorii znajdziesz odpowiednie produkty w wielu wariantach. Proponujemy zarówno bogatsze wzorniczo dekoracje, jak i minimalistyczne, lecz równie eleganckie formy.

Nasze wyroby mocowane są na specjalnym styropianowym trzpieniu, który nie tylko ułatwia aplikację detali, ale także sprawia, że zewnętrzne gzymsy elewacyjne pozostaje na miejscu. Nowoczesna powłoka żywiczo-krzemieniowa, jaką pokrywamy produkty, umożliwia pomalowanie ich dowolną farbą do elewacji. Wybierz sztukaterię od CPPartner i ciesz się solidnym polskim wyrobem idealnie dopasowanym do stylu budynku. Gwarantujemy dobre ceny!