listwy elewacyjne

Styropianowe listwy elewacyjne


Jesteśmy producentem unikatowej, styropianowej sztukaterii zewnętrznej. Prezentujemy eleganckie i odporne na działanie czynników zewnętrznych styropianowe listwy elewacyjne. W tej kategorii znajdziesz ozdobne fasadowe detale architektoniczne o rozmaitych kształtach i wielkościach. Jako producent z ponad 20-letnim doświadczeniem nie tylko oferujemy sprawną realizację zamówienia, ale także dostawę w dowolne miejsce na terenie kraju – do Poznania, Warszawy, Krakowa i innych miast. W naszym asortymencie czekają na Ciebie efektowne:

  • bonie,
  • gzymsy,
  • nadokienniki,
  • podparapetniki…

…i wiele innych listw na elewacje utrzymanych w różnym stylu. Każdy element ozdobny produkujemy w odcinkach 2 mb, co zmniejsza ilość łączeń i poprawia estetykę budynku. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji produkty są lekkie i wytrzymałe. Styropianowe ozdoby pokrywamy warstwą specjalnej mieszanki żywiczo-krzemieniowej, która gwarantuje aksamitnie gładką i gotową do malowania fasadową farbą powierzchnię. Bez względu na to, czy szukasz boni, czy detali, dzięki którym obramujesz okno – w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wzorów lub złożysz zamówienie na indywidualny projekt.

Dzięki fasadowym listwom elewacyjnym od CPPartner udekorujesz dom lub budynek komercyjny dowolnej wielkości. Ozdobne styropianowe bonie i inne elementy wyprodukujemy dla Ciebie w dowolnej ilości oraz wielkości. Zamów w dobrej cenie!

Listwy na elewacje


Produkujemy pod Poznaniem dekory architektoniczne, które mają kluczowy wpływ na wygląd budynku. Dostępne w naszej ofercie ozdobne listwy elewacyjne i bonie sprawiają, że wygląda on oryginalnie i elegancko, wyróżniając się na tle innych obiektów budowlanych. Ponadto, zdobienia fasadowe stanowią naturalne zabezpieczenie murów przed uszkodzeniami mechanicznymi, chroniąc ich elewacje przed niekorzystnym działaniem deszczu, wiatru czy śniegu.

Listwy ozdobne elewacyjne – listwy fasadowe


Klasyczne styropianowe listwy fasadowe oferowane przez naszą firmę zlokalizowaną pod Poznaniem, cechują się ponadprzeciętną estetyką. Ponadto, bonie i ozdobne listwy elewacyjne naszej produkcji są łatwe w montażu, lekkie, wytrzymałe i niedrogie. W rezultacie stanowią doskonały zamiennik dla tradycyjnej sztukaterii. Mogą być też stosowane m.in. jako imitacja kamienia, cegły czy drewna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów dekoracyjnych. Wszystkie produkty, w tym styropianowe listwy na elewacje czy bonie, dostarczamy na terenie całego kraju.