listwy elewacyjne

Jesteśmy producentem unikatowej, styropianowej sztukaterii zewnętrznej. Prezentujemy eleganckie i odporne na działanie czynników zewnętrznych styropianowe listwy elewacyjne. W tej kategorii znajdziesz ozdobne fasadowe detale architektoniczne o rozmaitych kształtach i wielkościach. Jako producent z ponad 20-letnim doświadczeniem nie tylko oferujemy sprawną realizację zamówienia, ale także dostawę w dowolne miejsce na terenie kraju – do Poznania, Warszawy, Krakowa i innych miast. W naszym asortymencie czekają na Ciebie efektowne:

  • bonie,
  • gzymsy,
  • nadokienniki,
  • podparapetniki…

…i wiele innych listw na elewacje utrzymanych w różnym stylu. Każdy element ozdobny produkujemy w odcinkach 2 mb, co zmniejsza ilość łączeń i poprawia estetykę budynku. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji produkty są lekkie i wytrzymałe. Styropianowe ozdoby pokrywamy warstwą specjalnej mieszanki żywiczo-krzemieniowej, która gwarantuje aksamitnie gładką i gotową do malowania fasadową farbą powierzchnię. Bez względu na to, czy szukasz boni, czy detali, dzięki którym obramujesz okno – w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wzorów lub złożysz zamówienie na indywidualny projekt.

Dzięki fasadowym listwom elewacyjnym od CPPartner udekorujesz dom lub budynek komercyjny dowolnej wielkości. Ozdobne styropianowe bonie i inne elementy wyprodukujemy dla Ciebie w dowolnej ilości oraz wielkości. Zamów w dobrej cenie!

Listwy na elewacje


Produkujemy pod Poznaniem dekory architektoniczne, które mają kluczowy wpływ na wygląd budynku. Dostępne w naszej ofercie ozdobne listwy elewacyjne i bonie sprawiają, że wygląda on oryginalnie i elegancko, wyróżniając się na tle innych obiektów budowlanych. Ponadto, zdobienia fasadowe stanowią naturalne zabezpieczenie murów przed uszkodzeniami mechanicznymi, chroniąc ich elewacje przed niekorzystnym działaniem deszczu, wiatru czy śniegu.

Listwy ozdobne elewacyjne


Klasyczne styropianowe listwy fasadowe oferowane przez naszą firmę zlokalizowaną pod Poznaniem, cechują się ponadprzeciętną estetyką. Ponadto, bonie i ozdobne listwy elewacyjne naszej produkcji są łatwe w montażu, lekkie, wytrzymałe i niedrogie. W rezultacie stanowią doskonały zamiennik dla tradycyjnej sztukaterii. Mogą być też stosowane m.in. jako imitacja kamienia, cegły czy drewna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów dekoracyjnych. Wszystkie produkty, w tym styropianowe listwy na elewacje czy bonie, dostarczamy na terenie całego kraju.