listwy elewacyjne

LISTWY ELEWACYJNE

Prezentujemy eleganckie i odporne na działanie czynników zewnętrznych styropianowe listwy elewacyjne. W tej kategorii znajdziesz ozdobne fasadowe detale architektoniczne o rozmaitych kształtach i wielkościach. Jako producent z ponad 20-letnim doświadczeniem nie tylko oferujemy sprawną realizację zamówienia, ale także dostawę w dowolne miejsce na terenie kraju – do Poznania, Warszawy, Krakowa i innych miast. W naszym asortymencie czekają na Ciebie efektowne:

  • bonie,
  • gzymsy,
  • nadokienniki,
  • podparapetniki…

…i wiele innych listw na elewacje utrzymanych w różnym stylu. Każdy element ozdobny produkujemy w odcinkach 2 mb, co zmniejsza ilość łączeń i poprawia estetykę budynku. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji produkty są lekkie i wytrzymałe. Styropianowe ozdoby pokrywamy warstwą specjalnej mieszanki żywiczo-krzemieniowej, która gwarantuje aksamitnie gładką i gotową do malowania fasadową farbą powierzchnię. Bez względu na to, czy szukasz boni, czy detali, dzięki którym obramujesz okno – w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wzorów lub złożysz zamówienie na indywidualny projekt.

Dzięki fasadowym listwom elewacyjnym od CPParnet udekorujesz dom lub budynek komercyjny dowolnej wielkości. Ozdobne styropianowe bonie i inne elementy wyprodukujemy dla Ciebie w dowolnej ilości oraz wielkości. Zamów w dobrej cenie!