Styropianowe elementy elewacyjne

Ozdobienie ścian domu w sposób estetyczny i trwały wymaga skorzystania z najwyższej jakości wyrobów. Nasze styropianowe elementy elewacyjne doskonale sprawdzą się w takim celu, ponieważ charakteryzują się starannym i pełnym szczegółów wykonaniem, a także ponadprzeciętną odpornością na negatywne działanie różnych czynników naturalnych. Dzięki takim profilom z powodzeniem uda Ci się odświeżyć elewację swojego domu i zachwycić wszystkich gości. Sprawdź, co konkretnie znajduje się w naszej ofercie!

Jakie wyróżniamy styropianowe elementy elewacyjne?

Znaczna część produktów, które wytwarzamy w Cppartners, jest przeznaczona do zdobienia okien. Styropianowe listwy można wykorzystać w celu stworzenia estetycznego obramowania wokół otworu, który w innym przypadku wyglądałby znacznie bardziej surowo i niezachęcająco. Produkujemy również profile takie jak specjalne podparapetniki, nadokienniki i zworniki, dzięki którym każde okno będzie prezentować się nieco bardziej masywnie i prestiżowo. Jeśli cenisz sobie nieskazitelną estetykę, świetnym elementem elewacyjnym okaże się zabudowa rolet, która pomoże w ukryciu tego elementu przed wzrokiem gości czy przechodniów.

Mamy również szeroki wybór produktów przeznaczonych już stricte do zdobienia ścian budynku mieszkalnego. Chodzi tutaj o takie profile elewacyjne styropianowe jak chociażby gzymsy, które można wspaniale wykorzystać w różnych celach. Da się zwieńczyć nimi ścianę od góry, umieścić między kondygnacjami domu, a także nad mniejszymi elementami elewacji z oknami na czele. Interesujące okażą się z pewnością także bonie i pilastry. W głównej mierze są to wyroby narożne, dzięki którym można nieco wygładzić wszelkie kąty proste w konstrukcji budynku.

W naszej ofercie znajdują się też dekoracyjne kolumny styropianowe. Tego typu podpory architektoniczne pełnią przede wszystkim funkcję użytkową, ale dzięki elementom elewacyjnym da się je wspaniale ozdobić. Głowica po zastosowaniu takich profili będzie się prezentować bardzo prestiżowo i przywodzić na myśl motywy znane z antyku. Na życzenie klienta możemy także wykonać estetyczne napisy i loga do umieszczenia na ścianie.

Cppartner – doświadczony producent profili elewacyjnych

Nasza firma ma wiele lat doświadczenia w produkowaniu najwyższej jakości styropianowych profili i elementów elewacyjnych. Z wielką chęcią przygotujemy dla Ciebie dowolnego rodzaju wyrób dekoracyjny do ozdobienia ścian budynku mieszkalnego. W ofercie z pewnością znajdziesz produkt odpowiadający Twoim preferencjom, więc nie czekaj i złóż zamówienie!