Profile elewacyjne

bonie elewacyjne

Profile elewacyjne

Proponujemy łatwe w montażu i wytrzymałe profile elewacyjne. Nasze styropianowe gzymsy oraz inne elementy sztukaterii zewnętrznej produkowane są w specjalnej technologii zapewniających ich nieskazitelny wygląd i wysoką jakość. W tej kategorii znajdziesz produkty, które spełnią funkcję zarówno eleganckiego wykończenia fasady budynku, jak i jej ochronę.

Listwy styropianowe

Szeroki wybór wzorów pozwoli Ci dobrać dodatek, który idealnie wpisze się w stylistykę budynku. A jeśli szukasz kształtu, którego aktualnie nie mamy w ofercie – skontaktuj się z nami i zamów wyrób o dowolnej wielkości oraz wzorze. Realizujemy zamówienia na każdą skalę – zestaw profili i gzymsów elewacyjnych dotrze do Ciebie w terminie do 14 dni. Z naszymi produktami stworzysz ciekawą ozdobę, m.in.:

  • okien,
  • drzwi,
  • ścian,
  • narożników
  • kolumn itp.

Dzięki tym efektownym styropianowym dekoracjom zasłonisz niedoskonałości powierzchni i nadasz budynkowi wyrazu lub podkreślisz jego charakter.

Starannie wykończone profile i gzymsy elewacyjne pokryliśmy powłoką żywiczo-krzemieniową, która ułatwia równomierne rozprowadzanie farby. Dzięki specjalnym trzpieniom montaż produktów jest naprawdę prosty, a ozdoba utrzymuje się na miejscu. Zapraszamy do skorzystania z oferty na styropianowe listwy, bonie i inne dodatki architektoniczne na elewację. Wybierz jakość i polski produkt w dobrej cenie!