Profile elewacyjne

profile elewacyjne gzymsy

Proponujemy łatwe w montażu i wytrzymałe profile elewacyjne. Nasze styropianowe gzymsy oraz inne elementy sztukaterii zewnętrznej produkowane są w specjalnej technologii zapewniających ich nieskazitelny wygląd i wysoką jakość. W tej kategorii znajdziesz produkty, które spełnią funkcję zarówno eleganckiego wykończenia fasady budynku, jak i jej ochrony.

Styropianowe profile elewacyjne

Szeroki wybór wzorów pozwoli Ci dobrać dodatek, który idealnie wpisze się w stylistykę budynku. A jeśli szukasz kształtu, którego aktualnie nie mamy w ofercie – skontaktuj się z nami i zamów wyrób o dowolnej wielkości oraz wzorze. Realizujemy zamówienia na każdą skalę – zestaw styropianowych profili i gzymsów elewacyjnych dotrze do Ciebie w terminie do 14 dni. Z naszymi produktami stworzysz ciekawą ozdobę, m.in.:

  • okien,
  • drzwi,
  • ścian,
  • narożników
  • kolumn itp.

Dzięki tym efektownym styropianowym dekoracjom zasłonisz niedoskonałości powierzchni i nadasz budynkowi wyrazu lub podkreślisz jego charakter.

Starannie wykończone profile i gzymsy elewacyjne pokryliśmy powłoką żywiczo-krzemieniową, która ułatwia równomierne rozprowadzanie farby. Dzięki specjalnym trzpieniom montaż produktów jest naprawdę prosty, a ozdoba utrzymuje się na miejscu.

Wyjątkowe profile gzymsowe


Do niedawna sztukaterię zewnętrzną wykonywano głównie z gipsu, drewna czy zbrojonego betonu, jednak obecnie doskonałym zamiennikiem stał się styropian. Wykonane z niego elementy mogą cechować się wspaniałym wyglądem, ale to nie jedyne zalety tego rozwiązania.

Styropianowe profile elewacyjne i gzymsy są stosowane coraz częściej, gdyż do ich najważniejszych atutów należą:

  • wyjątkowa lekkość,
  • przystępna cena,
  • prostota montażu,
  • trwałość.

Styropianowe, gzymsowe profile elewacyjne nie obciążają konstrukcji. Użycie takiego surowca do ich produkcji, jak również różnego rodzaju zworników czy pilastrów przekłada się więc na ich wysoką funkcjonalność. Lekki materiał pozwala też na prosty montaż i solidne mocowanie, co odróżnia styropianowe zdobienia na przykład od ciężkiej i podatnej na uszkodzenia sztukaterii gipsowej.

Odpowiedni wygląd budynku ma bezpośredni wpływ na jego odbiór. Piękny dom, eleganckie biuro czy szykowna restauracja naturalnie spotykają się z większym zainteresowaniem i przychylniejszymi opiniami. Niestety, często inwestycja w dekory architektoniczne wiąże się z wysokimi kosztami. Do kosztownych rozwiązań należą, chociażby ornamenty wykonywane z drewna. Na szczęście obecnie istnieje alternatywa dla tradycyjnych elementów dekoracyjnych, czyli styropianowe profile elewacyjne i gzymsy, które wykonane przez naszą firmę są estetyczne, a do tego korzystne cenowo.

Dla odpowiedniej estetyki elewacji budynku kluczowe są również jej wyraźne krawędzie i ostro odznaczające się kształty. Wszystkie wyroby oferowane przez CPPartner charakteryzuje wysoka precyzja wykonania. Innowacyjna technologia produkcji zapewnia doskonały efekt wizualny.

Elewacyjne profile gzymsowe naszej produkcji są też elastyczne. Elementy łatwo dopasowują się do ściany budynku przy zmniejszonym ryzyko pojawienia się pęknięć, które mogą z czasem powstawać w miejscu styku dwóch odcinków. Nasze produkty są więc trwałe, a do tego wyróżniają się wysoką odpornością na trudne warunki atmosferyczne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty na styropianowe listwy, bonie i inne dodatki architektoniczne na elewację. Wybierz jakość i polski produkt w dobrej cenie!